KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978130
nr 1597 8130
Björn Wiegerdt. Signerad, daterad -49, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:30:35
250 kr
350 kr
600 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.400 kr